Весілля – одне з найвизначніших подій в житті кожної людини, тому все має бути продумано ідеально: декор залу, план заходу, список гостей та інше. Банкетний зал для проведення урочистої події повинен передати всю святкову атмосферу та подарувати незабутні враження кожному гостю.

Оформлення весільного залу - завдання, яке під силу не кожному дизайнеру. Тільки професіонал зможе створити романтичний настрій, не перейшовши тонку межу, де розкіш перетворюється на кіч, а гармонія поступається місцем зайвому пафосу.

Розкішне, стильне, романтичне, щасливе весілля - подія, що запам'ятовується на все життя. Фотографії з весільного торжества будуть багаторазово проглядатися вами, вашими родичами, друзями, дітьми та випадковими гостями.

Зал, прикрашений живими квітами – створить романтику. Повітряні кульки додадуть яскравих барв та веселощів. Також не можна забувати про подарункові букети,  бутоньєрки та квіти молодятам.

Щоб підібрати потрібний декор залу до весілля власноруч необхідний досвід роботи, знання можливостей постачальників квітів, кульок, інших  прикрас і, звичайно, час на опрацювання ідей. Справа стає зовсім інакшою, якщо доручити це оформлення професіоналам.

Перед тим як обрати весільні прикраси для залу, наші майстри радяться з молодими. Оформлення залу на весілля – це багатогранне завдання, тому всі подробиці обговорюються окремо. Можливий варіант, коли вибір оформлення залу повністю надається нам. Такий розвиток подій є цілком прийнятним. В такому разі, з замовником узгоджується лише глобальна концепція: в яких тонах повинні бути витримані прикраси весільного залу, який образ буде у нареченої та як саме мають поєднуватись прикраси залу із загальним дизайном приміщення. У будь-якому разі, виконане нами оформлення весільного залу буде лише підкреслювати урочистість події, красу нареченої і позитивний настрій на довге щасливе сімейне життя.

Співпрацюючи з нами, ви будете впевнені в тому, що оформлення залу на весілля буде доступним за ціною. Сплативши наші послуги, ви оціните ту пишність, яка буде піднімати настрій гостям і радувати ваше око на кожному весільному фото.

Ми зможемо виконати декор залу за вашим бажанням або запропонувати гідні варіанти, виходячи з власних міркувань. Весілля – це світле свято, яке ми перетворимо на казковий бал чи сучасну вечірку – ресторан Винна гора до ваших послуг!