Спекотне літо у затишку Винної гори
Нарешті прийшло тепло, літо вже не за горами. Дівчата вдягають міні спідниці, а сонце починає вже не просто гріти, а справді шкварити. Період, якого після затяжної зими чекали з нетерпінням усі. І нарешті стає достатньо тепло, щоб проводити більше часу на природі. В такий час приємно випити кави десь в тіні дерев, серед зелені, куди не потрапляють прямі сонячні промені.

Ми раді повідомити вам чудову новину - ми відкриваємо літній майданчик. Для тих, хто хоче проводити максимум часу на свіжому повітрі. А, повірте, територія нашого ресторану - це неймовірні аромати лісу і зелені. Адже ми знаходимося в мальовничому куточку і хочемо поділитися цією красою з вами. Прекрасне місце, наповнене зеленню і ароматами, раде вітати вас завжди відчиненими дверима. Ми приємно здивуємо вас розмаїттям наїдків та напоїв, чудовою музикою і якісним сервісом. Наші працівники з радістю порадять вам найсмачніші страви і до них - найвишуканіше вино. Щоб ви були задоволені і хотіли повернутися до нас знову і знову. А саме так і відбувається майже завжди - один раз відвідавши Винну гору, ви просто не зможете зрадити їй. І ми цим дуже пишаємося.

Ви не знаєте, де відсвяткувати день народження чи просто зустрітися з друзями? Лише у Винній горі, крім широкого асортименту вин і смачної їжі, ви потрапите в тихий куточок природи, де навіть дихається легше. А всім нам цього так бракує. Уявіть собі, яке ж красиве буде свято, коли грає музика, а майданчик підсвічується легким світлом - ніщо не зможе завадити вашому комфортному проведенню часу. І немає значення - чи це весела компанія, чи бізнес-вечеря. Ми створимо вам затишок і найкращі умови, адже ми це вміємо найкраще.

Скуштувати вишуканих страв і випити вина, розслабитися у затишку дерев під спів пташок - що може бути приємнішим? Наш шеф-повар зготує для вас нас найсмачніші страви,  а в гарячу пору прохолодні десерти і коктейлі підійдуть, як ніколи краще. Життя таке коротке, що варто проводити його як найкраще - зі справжніми друзями за келихом чудового вина в приємному місці. Жива музика створить приємну атмосферу романтики. Вам захочеться повертатися сюди знову і знову. Ми з радістю відкриємо двері нашого літнього майданчика, щоб ви насолоджувалися своїм життям, а ми будемо раді зробити його трошки приємнішим.