Бувають миті, коли нам набридають вечори вдома, і так хочеться провести вечір в компанії близьких друзів, в хорошому місці. Де б можна було спокійно порозмовляти, трошки потанцювати, смачно поїсти і скуштувати смачних напоїв.

Приємна атмосфера та красивий інтер'єр просто змусять вас просто закохатися в це місце. Винна гора – це чудовий ресторан  у затишному куточку біля Львова, де вже не чути шуму вулиць великого міста. Ресторан, в якому можна вдало провести вечір, а потім ще довго згадувати, як же добре там було.

А все це тому, що правильно підібрані компоненти вдало поєднуються, що дає нам неповторну суміш вишуканих страв, хорошої музики і легких приємних вечорів у тісній компанії. В результаті такий відпочинок виходить насиченим і ароматним, як і страви у нашому ресторані.

Хочемо зробити особливий акцент на нашій винній карті, яка просто таки буяє неповторними винами з різноманітних куточків світу. Ці ароматні вина принесуть вашому вечору неповний смак. Адже так багато залежить від правильно вибраних напоїв. Ми хочемо, щоб кожен любитель вин знайшов у нас свій ідеальний присмак. Ми пропонуємо вам завдяки нашій винній карті відвідати практично весь світ від Африканських узбереж до Чілійських  вершин. Аргентинські, хорватські, грузинські всі ці та багато інших країн порадують вас найкращими зі своїх напоїв. І, звичайно ж, Україна - у нас представлено найякісніші вина рідної землі. Сухі і солодкі,  червоні і білі – все про, що може мріяти поціновувач вишуканого смаку і аромату щойно відкоркованої пляшки вина.

Оформлений в народному стилі наш банкетний зал при цьому відкритий для різних експериментів, а наше меню рясніє смачними стравами  зі всього світу і має широкий асортимент найсмачніших напоїв. Все це, а також, багато іншого просто не зможуть залишити вас  байдужим. Адже так приємно розділити смачну трапезу в чудовому місці. Особливо, якщо наші офіціанти допоможуть вам вибрати вино, яке зробить ваш вечір ще більш неповторним. А все тому, що наша винна карта просто переповнена вишуканими напоями, які доповнять і так смачні страви.

Якщо ж ви не хочете лише спілкуватись, то можемо порадувати вас, адже ми вміємо ще й розважати. Музиканти зроблять ваш вечір веселішим, загравши вашу улюблену музику. Ми вміємо і любимо бавитися самі і зможемо запропонувати вам веселу забаву, щоб зробити перебування у нас незабутнім. Отож ми чекатимемо на вас! Наші двері відчинені для всіх хто хоче провести час вдало та смачно!